Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat
Achizitie materiale publicitare
- Număr anunț
- SCN1048867
- Autoritate contractantă
- Ministerul pentru Mediul de Afaceri, Comert si Antreprenoriat (CUI 36904021)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.360 RON 16,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2019 09:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1022887
- Termen limită
- 30.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056430
Documente
Documentația de atribuire
- 03. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 04. Model contract furnizare produse.pdf.p7s
- 05. Modele formulare.doc.p7s
- FisaDate_DF1056430.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RAR ADVERTISING MEDIA SRL CUI RO 24919835
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GRAFICA PRINT & PACK S.R.L. CUI RO36751483
Valoare atribuită
3.360 RON
din 4.000 RON estimat
16,0%
Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 640 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.