Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,0% sub estimat
Furnizare, montare, punere in functiune si instruire personal Aparat Gaz cromatograf pentru determinarea alcoolemiilor
- Număr anunț
- SCN1048851
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. (CUI 6645731)
- Cod CPV
- 38432210-7 · Cromatografe de gaz (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 427.500 RON
- Valoare atribuită
- 397.450 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.07.2019 08:58
- Anunț de atribuire
- SCNA1023147
- Termen limită
- 02.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056444
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.doc.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.doc (1).doc.p7s
- FisaDate_DF1056444.pdf
- SECTIUNEA FORMULARE.doc.p7s
- Specificatie tehnica Gaz cromatograf alcoolemii cu confirmare compusi -.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSPECTRA IMPEX S.R.L. CUI RO 6645731
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Valoare atribuită
397.450 RON
din 427.500 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 30.050 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.