Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,4% sub estimat

Servicii de revizie tehnică periodică, mentenanță și reparații pentru echipamente de laborator

Număr anunț
SCN1048839
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119.038 RON
Valoare atribuită
57.801 RON 51,4% sub estimat
Data publicării
23.07.2019 07:56
Anunț de atribuire
SCNA1023822
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056351

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 119.038 RON Adjudecat: 57.801 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de revizie tehnică periodică, mentenanță și reparații … 16.689 RON Agilrom Scientific 16.689 RON
2 Servicii de revizie tehnică periodică, mentenanță și reparații … 52.884 RON ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. 41.112 RON ↓22,3%
3 SERVICII DE REVIZIE TEHNICĂ PERIODICĂ, MENTENANȚĂ ŞI REPARAȚII … 49.465 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

57.801 RON

din 119.038 RON estimat 51,4%

Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 61.237 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.