Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat

Echipamente si accesorii pentru computer, pachete sofware

Număr anunț
SCN1048833
Autoritate contractantă
Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
Furnizor / câștigător
COST ITECH SERVICES SRL (CUI 28440397)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
194.684 RON
Valoare atribuită
124.729,80 RON 35,9% sub estimat
Data publicării
23.07.2019 06:57
Anunț de atribuire
SCNA1024114
Termen limită
09.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056483

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 194.684 RON Adjudecat: 124.729,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Pachet software analiza-modelare financiara 99.962,18 RON COST ITECH SERVICES SRL 68.500 RON ↓31,5%
2 Echipamente si accesorii pentru computer 94.721,82 RON QUARTZ MATRIX 56.229,80 RON ↓40,6%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

124.729,80 RON

din 194.684 RON estimat 35,9%

Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 69.954,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.