Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Echipamente IT si periferice
- Număr anunț
- SCN1049026
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 290.353,64 RON
- Valoare atribuită
- 276.229,19 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 17:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1022858
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056784
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056784.pdf
- Formulare 1.doc.p7s
- Proiect contract de furnizare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL CUI RO 27188870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Valoare atribuită
276.229,19 RON
din 290.353,64 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 14.124,45 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.