Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

SIGILII UTILIZATE DE DIRECŢIA GENERALĂ A VĂMILOR - ANAF

Număr anunț
SCN1049018
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
338.000 RON
Valoare atribuită
299.000 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
24.07.2019 16:25
Anunț de atribuire
SCNA1024914
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056780

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
QUANTUM PROTECT SRL CUI RO 24173890

Valoare atribuită

299.000 RON

din 338.000 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 39.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.