Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,2% sub estimat
Acord cadru de furnizare servicii de telefonie fixă, transmisii de date şi internet
- Număr anunț
- SCN1049012
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UM 02605 Bucuresti (CUI RO4221110)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.443,60 RON
- Valoare atribuită
- 290.629,23 RON 29,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 16:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1022443
- Termen limită
- 05.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056796
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini acord cadru de furnizare servicii de telefonie fixă, transmisii de date și internet.doc.p7s
- FisaDate_DF1056796.pdf
- Formulare şi modele de documente.doc.p7s
- Instrucţiuni pentru ofertanţi.doc.p7s
- Model de acord cadru de furnizare servicii de telefonie fixă, transmisii de date și internet.doc.p7s
- Model de contract subsecvent de furnizare servicii de telefonie fixă, transmisii de date și internet.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716
Valoare atribuită
290.629,23 RON
din 410.443,60 RON estimat
29,2%
Adjudecat la 70,8% din estimat · economie 119.814,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.