Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,1% sub estimat

Achizție Cabină Pregătire pentru vopsit autovehicule

Număr anunț
CN1013504
Autoritate contractantă
U.M. 01335 Bucuresti (CUI 24936747)
Furnizor / câștigător
AUTOCHEMICALS SRL (CUI 15003846)
Cod CPV
39236000-5 · Cabine pentru vopsit (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.218 RON
Valoare atribuită
40.175,25 RON 13,1% sub estimat
Data publicării
24.07.2019 14:41
Anunț de atribuire
CAN1022909
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056267

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOCHEMICALS SRL CUI RO 15003846
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

40.175,25 RON

din 46.218 RON estimat 13,1%

Adjudecat la 86,9% din estimat · economie 6.042,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.