Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 54,3% sub estimat
Achiziţionarea de bunuri pentru Serviciul Certificare din cadrul Direcției Generale Cooperare Teritorială Europeană
- Număr anunț
- SCN1048978
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.368,42 RON
- Valoare atribuită
- 4.277,43 RON 54,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 12:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1026824
- Termen limită
- 07.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056502
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet se sarcini rechizite RO-HU.docx.p7s
- FisaDate_DF1056502.pdf
- Formulare rechizite.docx.p7s
- Model contract rechizite.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RIK SRL CUI RO 1889794
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EVIDENT GROUP SRL CUI RO 3645710
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ABC SUPPLIES S.R.L. CUI RO 19672541
Valoare atribuită
4.277,43 RON
din 9.368,42 RON estimat
54,3%
Adjudecat la 45,7% din estimat · economie 5.090,99 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.