Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,5% sub estimat
Modernizarea DJ795A Osand – Sumugiu, km 6 + 045,32 – 10 + 394,28, L = 4,34896 km, judetul Bihor
- Număr anunț
- SCN1048962
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- ASFAMIXT SRL (CUI 20847710)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.444.040,37 RON
- Valoare atribuită
- 4.331.755,91 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1041995
- Termen limită
- 20.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056554
Documente
Documentația de atribuire
- 1.SF parte scrisa partea I.pdf.p7s
- 2.SF parte scrisa partea II .pdf.p7s
- 3.SF parte desenata 1.pdf.p7s
- 4.SF parte desenata 2.pdf.p7s
- 5.liste de cantitati si extrase.pdf.p7s
- 6.Topo Vizat OCPI.pdf.p7s
- 7.STUDIU GEOTEHNIC.pdf.p7s
- 8.referat SG.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- contract dj795a- final x .doc.p7s
- FisaDate_DF1056554.pdf
- FORMULARE- Osand.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASFAMIXT SRL CUI RO 20847710
Asociați 1
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Asociați 1
TISOTI EXIM SRL CUI RO 6533673
Valoare atribuită
4.331.755,91 RON
din 4.444.040,37 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 112.284,46 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.