Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,4% sub estimat
Modernizare și extindere Unitatea Medico-Socială Brabova - proiectare
- Număr anunț
- SCN1048958
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT PROIECT MANAGEMENT SRL (CUI 29157365)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.034 RON
- Valoare atribuită
- 148.800 RON 32,4% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1027056
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056607
Documente
Documentația de atribuire
- Contract servicii proiectare I.docx.p7s
- FisaDate_DF1056607.pdf
- Formular propunerea tehnica.docx.p7s
- II1_Contract_SERVICII Intelectuale_CG_.docx.p7s
- II.2 Contract servicii proiectare - CS.docx.p7s
- Modele de formulare.docx.p7s
- Nota conceptuala.pdf.p7s
- Plan de aplasament.pdf.p7s
- Tema de proiectare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPACT PROIECT MANAGEMENT SRL CUI RO29157365
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DOMUS MAXIMUS SRL CUI 32908527
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SANTIER IN LUCRU SRL CUI 36984080
Valoare atribuită
148.800 RON
din 220.034 RON estimat
32,4%
Adjudecat la 67,6% din estimat · economie 71.234 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.