Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,2% sub estimat
„ACHIZITIONARE AUTOTURISM ELECTRIC IN CADRUL PROGRAMULUI PRIVIND REDUCEREA EMISIILOR DE GAZE CU EFECT DE SERA IN TRANSPORTURI”
- Număr anunț
- SCN1048954
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139.705 RON
- Valoare atribuită
- 138.011,46 RON 1,2% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1022617
- Termen limită
- 05.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056509
Documente
Documentația de atribuire
- CS _AUTO ELECTRIC.pdf.p7s
- Declaratie_fc_decizie_auto.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056509.pdf
- formulare.docx.p7s
- LISTA - ajutoare de minimis.pdf.p7s
- model contract_auto.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
138.011,46 RON
din 139.705 RON estimat
1,2%
Adjudecat la 98,8% din estimat · economie 1.693,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.