Atribuită Anunț de participare

Anvelope profil vară și iarnă necesare autospecialelor aparținând D.G.P.M.B., prin încheierea unui acord-cadru pe o perioadă de 12 luni

Număr anunț
CN1013333
Autoritate contractantă
Directia Generala de Politie a Municipiului Bucuresti (CUI 4221160)
Furnizor / câștigător
ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440.000 RON
Data publicării
24.07.2019 02:07
Anunț de atribuire
CAN1023147
Termen limită
26.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 141-346696
Documentație de atribuire
DF1056047

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 1.440.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Anvelope de vară 185/65 R 15 88 T 600.000 RON IKARUS TRANS SRL
2 Anvelope de iarnă 185/65 R 15 88 T 600.000 RON ROMSYSTEMS S.R.L.
3 Anvelope de vară 185/60 R 15 84 H 120.000 RON ALCAR WHEELBASE ROMANIA SRL
4 Anvelope de iarnă 185/60 R 15 84 H 120.000 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IKARUS TRANS SRL CUI RO 18286992
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.