Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat
APARATURA MEDICALA 2
- Număr anunț
- CN1013360
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE CLUJ-NAPOCA (CUI 4288063)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS HEALTHCARE SRL (CUI 36153005)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.277.310 RON
- Valoare atribuită
- 2.620.000 RON 20,1% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2019 02:06
- Anunț de atribuire
- CAN1023015
- Termen limită
- 23.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 141-346790
- Documentație de atribuire
- DF1056224
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini sistem de radioscopie.pdf.p7s
- caiet sarcini sistem radioscopie.doc.p7s
- DUAE AP MED 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056224.pdf
- Formulare aparatura.doc.p7s
- informatii ofertanti ap med 2.pdf.p7s
- MODEL CONTRACT 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Subcontractanți 1
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Subcontractanți 1
PHILIPS ROMANIA SRL CUI RO2593699
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Subcontractanți 3
ICCO MEDICAL SRL CUI RO 13569980
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Valoare atribuită
2.620.000 RON
din 3.277.310 RON estimat
20,1%
Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 657.310 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.