Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,4% sub estimat

FURNIZAREA ȘI MONTAREA DE ECHIPAMENTE PENTRU PARCURI, ZONE DE AGREMENT ȘI TERENURI DE JOACĂ DIN MUNICIPIUL BRAȘOV - 2019

Număr anunț
CN1013367
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
CLAROM TRANS SRL (CUI 19256531)
Cod CPV
37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.911.401,60 RON
Valoare atribuită
1.673.980 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
24.07.2019 02:01
Anunț de atribuire
CAN1023494
Termen limită
30.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 141-346949
Documentație de atribuire
DF1056246

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IMSAURISA SRL CUI 26931797

Valoare atribuită

1.673.980 RON

din 1.911.401,60 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 237.421,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.