Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
“Intrerupator principal – disjunctor cu actionare electromecanica ce echipeaza locomotivele electrice tip LE 5100kW / 3400kW”
- Număr anunț
- SCN1049138
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROGLOBAL S.A. (CUI 16571917)
- Cod CPV
- 31212000-5 · Disjunctoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.890.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.888.500 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 18:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1022926
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057000
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini disj.pdf.p7s
- FisaDate_DF1057000.pdf
- Formulare SCRL Disjunctor 2019.docx.p7s
- Model acord cadru.pdf.p7s
- Model Contr subscv disj.pdf.p7s
- Sectiunea II instructiuni candidati ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTROGLOBAL S.A. CUI RO 16571917
Valoare atribuită
1.888.500 RON
din 1.890.000 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.