Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,1% sub estimat
Verificare si intretinere instalatie de limitare si stingere a incendiilor cu sprinklere a magaziei de grupaj CFS din terminal de containere
- Număr anunț
- SCN1049129
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.477,05 RON 15,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 16:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1027070
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056967
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract Sprinklere.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056967.pdf
- Formular Centralizator-Desfasurator de pret - verificare si intretinere inst. stingere sprinklere.doc.p7s
- Formulare - verificare si intretinere inst. stingere sprinklere.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Valoare atribuită
25.477,05 RON
din 30.000 RON estimat
15,1%
Adjudecat la 84,9% din estimat · economie 4.522,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.