Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Statii de lucru tip desktop si portabile
- Număr anunț
- SCN1049128
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 532.800 RON
- Valoare atribuită
- 490.953,62 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 16:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1025262
- Termen limită
- 06.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056948
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- contract.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056948.pdf
- formulare.pdf.p7s
- instructiuni ptr ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMFLEX SISTEM SRL CUI RO 16277637
Valoare atribuită
490.953,62 RON
din 532.800 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 41.846,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.