Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Amenajare Centru Relatii cu Utilizatorii - Brasov

Număr anunț
SCN1049109
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
ELECTROPRECIZIA A.G. SRL (CUI 25609735)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432.926,02 RON
Valoare atribuită
426.541,58 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
25.07.2019 14:50
Anunț de atribuire
SCNA1027199
Termen limită
14.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056694

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ZWE CONSTRUCT CUI 35994166
Asociați 1

Valoare atribuită

426.541,58 RON

din 432.926,02 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 6.384,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.