Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 34,6% sub estimat
LUCRARI DE INTARIRE RETEA IN AMONTE DE PUNCTUL DE DELIMITARE - LOC. VIISOARA, STR. VALEA STEGII
- Număr anunț
- SCN1049102
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-APARATAJ S.R.L. (CUI 14977103)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.035,15 RON
- Valoare atribuită
- 49.063,68 RON 34,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 14:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1023383
- Termen limită
- 19.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056710
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.zip.p7s
- FisaDate_DF1056710.pdf
- formulare Luc int ret Viisoara V Stegii.doc.p7s
- Model contract Luc int ret Viisoara V Stegii.doc.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-APARATAJ S.R.L. CUI RO 14977103
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTROCONSTRUCTIA ELCO BISTRITA SA CUI 3536144
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SC ROMELECTROTECH SRL-D CUI 33163764
Valoare atribuită
49.063,68 RON
din 75.035,15 RON estimat
34,6%
Adjudecat la 65,4% din estimat · economie 25.971,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.