Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 85,5% sub estimat

PROCEDURA SIMPLIFICATA ONLINE INTR-O SINGURA ETAPA AVAND CA OBIECT INCHEIEREA UNUI ACORD-CADRU PE 24 DE LUNI PENTRU FURNIZAREA DE ATELE VACUUM SI MALEABILE

Număr anunț
SCN1049084
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
33141760-5 · Atele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244.973,50 RON
Valoare atribuită
35.428 RON 85,5% sub estimat
Data publicării
25.07.2019 11:22
Anunț de atribuire
SCNA1024137
Termen limită
05.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056547

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 35.428 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Atele vacuum S.C. DELTAMED S.R.L. · S.C. DELTAMED S.R.L.,MEDIMPACT SRL 2 contracte 25.600 RON
S.C. DELTAMED S.R.L. · contract A2929/16.09.2019 · 16.09.2019 25.600 RON
S.C. DELTAMED S.R.L.,MEDIMPACT SRL · contract A2714 · 18.09.2019
2 Atele maleabile PRO RSQ,MEDIMPACT SRL 3 contracte 9.828 RON
PRO RSQ,MEDIMPACT SRL · contract A2714 · 18.09.2019
MEDIMPACT SRL · contract A3283/09.10.2019 · 09.10.2019 9.126 RON
MEDIMPACT SRL · contract A4124/02.12.2019 · 02.12.2019 702 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRO RSQ CUI 31389979
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895

Valoare atribuită

35.428 RON

din 244.973,50 RON estimat 85,5%

Adjudecat la 14,5% din estimat · economie 209.545,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.