Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
”Servicii de supervizare – dirigentie de santier pentru obiectivul de investitii ”Modernizarea si reabilitarea drumurilor judetene identificate în Prioritatea 1 a Regiunii Sud Muntenia – traseul regional 2 – tronsonul Prahova – DJ 720 (km. 15+500 – km. 30+000)”.
- Număr anunț
- SCN1049082
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- IRIMAT CONS SRL (CUI 17171510)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 212.090,29 RON
- Valoare atribuită
- 211.282 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 11:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1025864
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056514
Documente
Documentația de atribuire
- 13.20.SF_Expert_tehnica_Pod_DJ720_km_20+070_Valea Rosioara_s.pdf.p7s
- 13.21.Studiu_geo_si_Studiu_hidro_DJ720_s.pdf.p7s
- 13.7.SF_Expert_tehnica_Pasaj_CF_DJ720_km_29+314_s.pdf.p7s
- 13.8.SF_Expert_tehnica_Pod_DJ720_km 24+366_Raul_Provita_s.pdf.p7s
- 13.9.SF_Expert_tehnica_Pod_DJ720_km 27+266_Raul_Prahova_s.pdf.p7s
- 1.SF_Piese_scrise_DJ720_mai2018_s.pdf.p7s
- 2.1.SF_Piese desenate DJ 720 - partea 1_s.pdf.p7s
- 2.2.SF_Piese desenate DJ 720 - partea 2_s.pdf.p7s
- 2.3.SF_Piese desenate DJ 720 - partea 3_s.pdf.p7s
- 3.1.SF_Expert_tehnica_drum_DJ720_s.pdf.p7s
- Acord_Contractual_Cdt_Generale_si_Specifice_DJ720.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056514.pdf
- Model contract de supervizare DJ 720.doc.p7s
- Modele de formulare .docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRIMAT CONS SRL CUI RO 17171510
Valoare atribuită
211.282 RON
din 212.090,29 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 808,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.