Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 19,1% sub estimat

Achiziție de imprimante și trasatoare pentru CJB și ISU

Număr anunț
SCN1049061
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
NAVITECH IT CONCEPT S.R.L. (CUI 39926008)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.692,79 RON
Valoare atribuită
146.248 RON 19,1% sub estimat
Data publicării
25.07.2019 09:11
Anunț de atribuire
SCNA1024271
Termen limită
13.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056685

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 180.692,79 RON Adjudecat: 146.248 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Imprimante și trasatoare pentru Consiliul Județean Bihor 7 bucă… 169.310,44 RON NAVITECH IT CONCEPT 146.248 RON ↓13,6%
2 Imprimante pentru Inspectoratul pentru Situații de Urgență Cria… 11.382,35 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

146.248 RON

din 180.692,79 RON estimat 19,1%

Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 34.444,79 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.