Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare cu executie la obiectivul Reabilitare biblioteca veche (corp J) Lucrari in continuare
- Număr anunț
- SCN1049053
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Oradea (CUI 4287939)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCTORUL SALARD SRL (CUI 112454)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433.822,86 RON
- Valoare atribuită
- 433.274,42 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1022837
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056656
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini formulare.pdf.p7s
- contract draft-semnat-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1056656.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONSTRUCTORUL SALARD SRL CUI RO 112454
Asociați 1
ARCHIBET SRL CUI 31847782
Valoare atribuită
433.274,42 RON
din 433.822,86 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 548,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.