Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat

Echipamente individuale de protectie

Număr anunț
CN1013540
Autoritate contractantă
Compania APA Brasov (CUI 1096128)
Furnizor / câștigător
RHINO SAFETY S.R.L. (CUI 26686981)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156.625 RON
Valoare atribuită
128.151 RON 18,2% sub estimat
Data publicării
25.07.2019 08:37
Anunț de atribuire
CAN1025225
Termen limită
28.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056777

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RHINO SAFETY S.R.L. CUI RO 26686981
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RENANIA TRADE SRL CUI RO 8006912
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

128.151 RON

din 156.625 RON estimat 18,2%

Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 28.474 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.