Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat

Închirierea de autoturisme fără șofer pentru desfășurarea proiectului POCU 18/4/1/101818 „O sansa pentru fiecare”

Număr anunț
SCN1049048
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
EURO-CAR TRADING SRL (CUI 14990102)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
297.000 RON
Valoare atribuită
295.500 RON 0,5% sub estimat
Data publicării
25.07.2019 08:36
Anunț de atribuire
SCNA1023217
Termen limită
08.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056785

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 297.000 RON Adjudecat: 295.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Autoturisme 5+1 locuri – 4 buc 118.800 RON EURO-CAR TRADING S.R.L. 258.000 RON
2 Autoturisme 7+1 locuri – 2 buc 140.400 RON
3 Autoturism 5+2 locuri – 1 buc 37.800 RON NESTING HOME BUILDERS 37.500 RON ↓0,8%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURO-CAR TRADING SRL CUI RO 14990102

Valoare atribuită

295.500 RON

din 297.000 RON estimat 0,5%

Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.