Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Echipamente de laborator 2/2019
- Număr anunț
- CN1013539
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 247.650 RON
- Valoare atribuită
- 221.900 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 08:34
- Anunț de atribuire
- CAN1021608
- Termen limită
- 28.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056734
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI echipamente de laborator 2-semnat.docx.p7s
- declaratie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056734.pdf
- formulare-semnat-semnat.pdf.p7s
- Secțiunea IV Contract de achizitie publica -model-semnat-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 247.650 RON Adjudecat: 221.900 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Analizor multiparametru C(TIC, TOC, TC) si S prin combustie cu … | 205.000 RON | VERDER ROMANIA S.R.L. | 203.000 RON ↓1,0% |
| 2 | GPS portabil STEREO 70 | 23.700 RON | Anulat | — |
| 3 | Kit foreze prelevare sol | 18.950 RON | ROM TECH S.R.L. | 18.900 RON ↓0,3% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROM TECH SRL CUI RO 8944055
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VERDER ROMANIA SRL CUI RO 6563054
Valoare atribuită
221.900 RON
din 247.650 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 25.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.