Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat
Executie lucrări pentru obiectivul de investiții ”Înființare infrastructură apă uzată în comuna Curățele, județul Bihor”
- Număr anunț
- SCN1049041
- Autoritate contractantă
- COMUNA CURATELE (PRIMARIA COMUNEI CURATELE) (CUI 4650588)
- Furnizor / câștigător
- REMORINI GRUP SRL (CUI 28154476)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.258.297,58 RON
- Valoare atribuită
- 4.123.313,28 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 08:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1030715
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056767
Documente
Documentația de atribuire
- 3 Formulare model si contract.doc.p7s
- 4 Caiet de sarcini-compressed.pdf.p7s
- 7 PT baza 1.pdf.p7s
- 7 PT baza 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056767.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Subcontractanți 1
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497
Valoare atribuită
4.123.313,28 RON
din 4.258.297,58 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 134.984,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.