Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Contract multianual achizitie echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1013408
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.963.646,62 RON
- Valoare atribuită
- 1.952.608,32 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 25.07.2019 02:07
- Anunț de atribuire
- CAN1023947
- Termen limită
- 26.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 143-351286
- Documentație de atribuire
- DF1056480
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale - echipamente medicale.docx.p7s
- CS echipamente medicale 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1056480.pdf
- formulare - echipamente medicale.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 1.963.646,62 RON Adjudecat: 1.952.608,32 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem endo-urologie joasa | 340.856,80 RON | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 1.231.700 RON |
| 2 | Sistem endo-urologie inalta | 477.073,55 RON | — | |
| 3 | Turn laparoscopie HDTV complet si accesorii cu trusa instrume… | 419.894,40 RON | — | |
| 4 | Trusa video-endoscopie digestiva HDTV cu NBI si accesorii | 625.235,05 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 625.000 RON |
| 5 | Electrodermatom | 100.586,82 RON | B.BRAUN MEDICAL | 95.908,32 RON ↓4,7% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Valoare atribuită
1.952.608,32 RON
din 1.963.646,62 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 11.038,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.