Atribuită Anunț de participare

Achizitie echipamente hardware pentru inlocuirea partiala a echipamentelor ce compun Sistemul Informatic de Emitere, Gestiune, Monitorizare si Control Rovinieta - S.I.E.G.M.C.R.

Număr anunț
CN1013407
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500.000 RON
Valoare atribuită
7.496.500 RON
Data publicării
25.07.2019 02:04
Anunț de atribuire
CAN1022541
Termen limită
30.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 143-351371
Documentație de atribuire
DF1056395

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054

Valoare atribuită

7.496.500 RON

din 7.500.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.