Atribuită
Anunț de participare
MODERNIZARE INFRASTRUCTURA RUTIERA IN COMUNA CASEIU, JUDETUL CLUJ
- Număr anunț
- SCN1049227
- Autoritate contractantă
- COMUNA CASEIU (CUI 4378794)
- Furnizor / câștigător
- SAMUS TEC S.A. (CUI 35350378)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.666.925,49 RON
- Valoare atribuită
- 5.664.205,83 RON
- Data publicării
- 26.07.2019 15:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1028457
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057002
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1057002.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- MODEL CONTRACT-semnat.doc.p7s
- PD00. Piese desenate-semnat.pdf.p7s
- PD01 Plan de incadrare in zona-semnat.pdf.p7s
- PD02 Plan de ansamblu-semnat.pdf.p7s
- PD03 Plan organizare de santier-semnat.pdf.p7s
- PD04 Plan de santier-semnat.pdf.p7s
- PD05 Profil longitudinal-semnat.pdf.p7s
- PD06 Profil transversal-semnat.pdf.p7s
- PD07 Detalii-semnat.pdf.p7s
- PS1. Memoriu-semnat.pdf.p7s
- PS2. Breviar de calcul-semnat.pdf.p7s
- PS3. Caiete de sarcini-semnat.pdf.p7s
- PS4. Liste cu cantitati de lucrari-semnat.pdf.p7s
- PS5. Studiu geotehnic-semnat.pdf.p7s
- PS6. Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAMUS TEC S.A. CUI 35350378
Valoare atribuită
5.664.205,83 RON
din 5.666.925,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro