Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,8% sub estimat

Sigilii de Unica Intrebuintare

Număr anunț
SCN1049225
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
Furnizor / câștigător
ALDO SECURITY SRL (CUI 11547578)
Cod CPV
35121500-3 · Sigilii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.700 RON
Valoare atribuită
85.140 RON 33,8% sub estimat
Data publicării
26.07.2019 15:17
Anunț de atribuire
SCNA1025242
Termen limită
06.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057004

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALDO SECURITY SRL CUI 11547578
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ROMIND T&G SRL CUI RO 4597557

Valoare atribuită

85.140 RON

din 128.700 RON estimat 33,8%

Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 43.560 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.