Anulată
Anunț de participare
FURNIZARE AGREGATE NATURALE SI CONCASATE
- Număr anunț
- SCN1049223
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
- Cod CPV
- 14212120-7 · Pietris (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 165.000 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 26.07.2019 15:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1021302
- Termen limită
- 05.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057106
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 165.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nisip 0-4 mm natural | 37.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Nisip 0-4 mm concasat | 38.000 RON | Anulat | — |
| 3 | Sort 4-8 mm concasat | 64.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Sort 8-16 mm concasat | 26.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.