Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 97,0% sub estimat
CENTRIFUGI 2
- Număr anunț
- CN1015972
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 42931000-1 · Centrifuge (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360.940 RON
- Valoare atribuită
- 10.940 RON 97,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2019 17:43
- Anunț de atribuire
- CAN1040719
- Termen limită
- 11.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065781
Documente
Documentația de atribuire
- 20191007_N_SECTIUNEA III_CAIET DE SARCINI-semnat.docx.p7s
- 20191007_N_SECTIUNEA II_Instructiuni_ofertanti-semnat.docx.p7s
- 20191007_N_SECTIUNEA IV_PROIECT CONTRACT-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1065781.pdf
- SPECIFICATII TEHNICE LOT 1-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE LOT 2-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950
Valoare atribuită
10.940 RON
din 360.940 RON estimat
97,0%
Adjudecat la 3,0% din estimat · economie 350.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.