Atribuită
Anunț de participare
Turnuri laparoscopie, artroscopie si unitati de electrochirurgie
- Număr anunț
- CN1015965
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- LABO SHOP SRL (CUI 13213280)
- Cod CPV
- 33161000-6 · Instalatie de electrochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.485.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2019 01:41
- Anunț de atribuire
- CAN1029581
- Termen limită
- 13.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 199-482888
- Documentație de atribuire
- DF1065744
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 7.485.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TURN ARTROSCOPIE HD GENUNCHI, UMĂR, ȘOLD ȘI MÂNĂ | 2.600.000 RON | SC LABO SHOP SRL | — |
| 2 | TURN LAPAROSCOPIE FULL HD - 2D ȘI 3D PENTRU CHIRURGIE GENERALĂ | 1.900.000 RON | SC LABO SHOP SRL | — |
| 3 | TURN LAPAROSCOPIE GINECOLOGICĂ ȘI HISTEROSCOPIE HD - 2D | 1.800.000 RON | SC LABO SHOP SRL | — |
| 4 | UNITATE ELECTROCHIRURGIE DE MICĂ PUTERE | 110.000 RON | Anulat | — |
| 5 | UNITATE ELECTROCHIRURGIE DE PUTERE | 450.000 RON | LIAMED,ROMBIOMEDICA | — |
| 6 | UNITATE ELECTROCHIRURGIE CU SIGILARE VASCULARĂ | 625.000 RON | S.C. ELMED MEDICAL S.R.L. | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABO SHOP SRL CUI RO 13213280
Subcontractanți 1
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMBIOMEDICA SRL CUI RO 8936885
Subcontractanți 1
BIOSINTEX SRL CUI RO 14779017
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABO SHOP SRL CUI RO 13213280
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.