Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,2% sub estimat
ASFALTARE DRUM COMUNAL DC 35 INTRE LOCALITATEA BERLESTI- LIMITA HOTAR U.A.T. ORAȘUL IANCA, JUDEȚUL BRĂILA
- Număr anunț
- SCN1049175
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Furnizor / câștigător
- PROMOTAS SRL (CUI 12912884)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.477.906,25 RON
- Valoare atribuită
- 1.386.967,40 RON 6,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2019 09:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1025145
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056899
Documente
Documentația de atribuire
- 01_01_TERASAMENTE_F3_lista_cantitati-semnat.pdf
- 01_03_CONSTRUCTII_DRUMURI_LATERALE_F3_lista_cantitati-semnat.pdf
- 01_04_SEMNALIZARE_RUTIERA_F3_lista_cantitati-semnat.pdf
- 01_DRUM_COMUNAL_DC_35_F2_centralizator_pe_obiect-semnat.pdf
- 0. DC35 -Coperta-_doc_economica-semnat.pdf
- 1. DC35 - Borderou-doc_economica-semnat.pdf
- Antemasuratoare-semnat.pdf
- C6_investitie_extras_materiale-semnat.pdf
- C7_investitie_extras_manopera-semnat.pdf
- C8_investitie_extras_utilaje-semnat.pdf
- C9_investitie_extras_transport-semnat.pdf
- CONTRACT ASFALTARE DC35.doc
- DC35 - PTE - parte desenata-semnat.pdf
- DC35 - PTE - parte scrisa-semnat.pdf
- F1_centralizator_pe_obiectiv-semnat.pdf
- FisaDate_DF1056899.pdf
- FORMULARE LUCRARI ASFALTARE DC35.doc
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROMOTAS SRL CUI RO 12912884
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURO BUILDING SRL CUI RO 14590505
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MICATIS PROD SRL CUI 10332082
Valoare atribuită
1.386.967,40 RON
din 1.477.906,25 RON estimat
6,2%
Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 90.938,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.