Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,3% sub estimat
Servicii de proiectare – întocmire Documentație tehnică pentru autorizarea executării lucrărilor de construire (D.T.A.C.), Documentație tehnică de organizare a execuției lucrărilor (D.T.O.E.), Proiect tehnic de execuție (P.Th.) şi asistenţă tehnică proiectant aferente obiectivului “Poligon pentru pregătirea de specialitate a personalului de intervenţie în situaţii de urgenţă din România şi Republica Moldova” finanțat prin Programul Operaţional Comun România – Republica Moldova 2014 – 2020.
- Număr anunț
- SCN1049157
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- SIGM - HOME PROJECTS SRL (CUI 28510026)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 618.784 RON
- Valoare atribuită
- 530.000 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2019 08:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1023526
- Termen limită
- 13.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056993
Documente
Documentația de atribuire
- 1_PUZ_CC_Sit.exist_1-semnat.pdf.p7s
- A02-PLAN DE SITUATIE CAR-semnat.pdf.p7s
- A2_O_Circ.jr_4-semnat.pdf.p7s
- A2_O_PUZ_CAR_Reglem.edilit.3_CJ-semnat.pdf.p7s
- A2_O_PUZ_CAR_Sit.exist_1-semnat.pdf.p7s
- A2_O_PUZ_CC_Reglem.Edilit_3_CJ-semnat.pdf.p7s
- A2_O_PUZ_ISU_CAR_Circ.jr4-semnat.pdf.p7s
- A2_O_PUZ_ISU_CAR_Reglem.edilit_3-semnat.pdf.p7s
- A2_O_Reglem.Edilit_PUZ_ISU_CC_3-semnat.pdf.p7s
- A2_O_Reglem.urb CC-semnat.pdf.p7s
- A2+_PUZ-ISU_CAR_Reglem.urb_2-semnat.pdf.p7s
- caiet de sarcini smurd 2-semnat.pdf.p7s
- CC_incadrare in municipiul Iasi-semnat.pdf.p7s
- CC_Inventar coordonate_RTopo-semnat.pdf.p7s
- Certificat de Urbanism 05-411.439 din 25.01.2019 CA Rosetti-semnat.pdf.p7s
- Certificat de Urbanism 05-411.440 din 25.01.2019 Calea Chisinaului-semnat.pdf.p7s
- DA SMURD 2-semnat.pdf.p7s
- deviz CHISINAULUI-semnat.pdf.p7s
- deviz SOROGARI-semnat.pdf.p7s
- dosar wgs-84 CAR-semnat.pdf.p7s
- dosar wgs-84 CC-semnat.pdf.p7s
- Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056993.pdf
- formulare si modele de documente-semnat.pdf.p7s
- HCL438_PUZ_CC-semnat.pdf.p7s
- HCL439_PUZ_CA Rosetti-semnat.pdf.p7s
- IS2 - Memoriu tehnic Obstacolare CAR-semnat.pdf.p7s
- IS2 - Tabel obstacolare CAR-semnat.pdf.p7s
- Lista de semnaturi CC-semnat.pdf.p7s
- Lista semnaturi CAR-semnat.pdf.p7s
- model contract smurd 2-semnat.pdf.p7s
- P1-PERSPECTIVE VOLUMETRICE CAR-semnat.pdf.p7s
- plan 0003 CC-semnat.pdf.p7s
- plan 0004 CAR-semnat.pdf.p7s
- plan de situatie poligon Sorogari-semnat.pdf.p7s
- planse arhitectura A1-A21-semnat.pdf.p7s
- Planse Sorogari1 CAR-semnat.pdf.p7s
- planse structura-semnat.pdf.p7s
- PUZ_ISU_CA Rosetti _Memoriu&RLU-semnat.pdf.p7s
- PUZ_ISU_CC_Memoriu&RLU-semnat.pdf.p7s
- PZ_01_CAR-semnat.pdf.p7s
- PZ_01 CC-semnat.pdf.p7s
- PZ_01_CIRCULATII CAR-semnat.pdf.p7s
- Ridicare Topo C.A.Rosetti-semnat.pdf.p7s
- Ridicare Topo Chisinaului-semnat.pdf.p7s
- Sectiuni prin teren_CC_2.1-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate Centrul de Pregatire-semnat.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate Heliport CA Rosetti-semnat.pdf.p7s
- Studiu fezabilitate Heliport Chisinaului-semnat.pdf.p7s
- studiu geo-C.A.Rosetti-semnat.pdf.p7s
- studiu geo-CHISINAULUI-semnat.pdf.p7s
- studiu geotehnic+verificare CC-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIGM-HOME PROJECT SRL CUI RO 28510026
Subcontractanți 3
BETA STAR SRL CUI RO 6499784
ELMOND COM SRL CUI RO 12448866
ABC DEVELOPMENT AVIATION SRL CUI RO 22424546
Valoare atribuită
530.000 RON
din 618.784 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 88.784 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.