Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 45,5% sub estimat
SISTEME DE MONITORIZARE SI INCUBATOARE
- Număr anunț
- SCN1049154
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 38341500-2 · Sisteme de monitorizare a contaminarii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 375.000 RON
- Valoare atribuită
- 204.331,20 RON 45,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2019 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1027775
- Termen limită
- 12.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1056877
Documente
Documentația de atribuire
- 20190711_N_FORMULARE-semnat.doc.p7s
- 20190711_N_Proiect de Contract-semnat.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1056877.pdf
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 1-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 2-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATIE TEHNICA LOT 3-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Valoare atribuită
204.331,20 RON
din 375.000 RON estimat
45,5%
Adjudecat la 54,5% din estimat · economie 170.668,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.