Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,5% sub estimat
Furnizare: APARATURA MEDICALA 7
- Număr anunț
- CN1013420
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799.065 RON
- Valoare atribuită
- 755.180 RON 5,5% sub estimat
- Data publicării
- 26.07.2019 02:09
- Anunț de atribuire
- CAN1023242
- Termen limită
- 23.08.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 143-351369
- Documentație de atribuire
- DF1056441
Documente
Documentația de atribuire
- 21601_2857d1ad-290f-421e-839a-25fa5c3e51ae.xml.p7s
- Caiet de sarcini- ATI - Lot 4-5.docx.p7s
- Caiet de sarcini- B.O. - Lot 1-2.docx.p7s
- Caiet de sarcini- Radiologie - Lot 3.docx.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.doc.p7s
- FisaDate_DF1056441.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 799.065 RON Adjudecat: 755.180 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TRUSA INSTRUMENTAR NEUROCHIRURGIE - Bloc operator | 284.870 RON | RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE | 284.000 RON ↓0,3% |
| 2 | TRUSA CHIRURGIE SPINALA NEUROCHIRURGIE - Bloc operator | 142.855 RON | RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE | 142.800 RON |
| 3 | BOBINA DE GENUNCHE PENTRU RM- Radiologie | 161.340 RON | SIEMENS HEALTHCARE SRL | 135.000 RON ↓16,3% |
| 4 | SERINGA AUTOMATA(INJECTOMAT)- ATI | 151.200 RON | B.BRAUN MEDICAL | 150.610 RON ↓0,4% |
| 5 | INFUZOMAT - ATI | 58.800 RON | B.BRAUN MEDICAL | 42.770 RON ↓27,3% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS HEALTHCARE SRL CUI 36153005
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RAFI INTERNATIONAL GENERAL COMMERCE CUI RO 9245101
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Valoare atribuită
755.180 RON
din 799.065 RON estimat
5,5%
Adjudecat la 94,5% din estimat · economie 43.885 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.