Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,2% sub estimat

Servicii de elaborare proiect tehnic și servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru proiectul „Modernizarea transportului în municipiul Hunedoara, prin investiții în transportul public ecologic – Coridorul de Est”

Număr anunț
CN1013418
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
FIP CONSULTING (CUI 18423208)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930.207,32 RON
Valoare atribuită
882.044,63 RON 5,2% sub estimat
Data publicării
26.07.2019 02:05
Anunț de atribuire
CAN1023909
Termen limită
28.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 143-352434
Documentație de atribuire
DF1056407

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Subcontractanți 2
UTI GRUP S.R.L. CUI RO 5394305

Valoare atribuită

882.044,63 RON

din 930.207,32 RON estimat 5,2%

Adjudecat la 94,8% din estimat · economie 48.162,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.