Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,6% sub estimat

Modernizare drum de exploatare pe segmentul DE 213

Număr anunț
SCN1049249
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Furnizor / câștigător
PRAGOSA ROMANIA SRL (CUI 21732840)
Cod CPV
45233220-7 · Lucrari de imbracare a drumurilor (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940.546,66 RON
Valoare atribuită
1.308.006,20 RON 32,6% sub estimat
Data publicării
27.07.2019 11:56
Anunț de atribuire
SCNA1030598
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1057171

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGOSA ROMANIA SRL CUI RO 21732840
Subcontractanți 1
GAZPET INSTAL SRL CUI 22029920
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SORCHIV GAZ SRL CUI RO 16079087

Valoare atribuită

1.308.006,20 RON

din 1.940.546,66 RON estimat 32,6%

Adjudecat la 67,4% din estimat · economie 632.540,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.