Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
Furnizare copiatoare D.S. Arad
- Număr anunț
- CN1015987
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.396 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 11.10.2019 10:11
- Anunț de atribuire
- CAN1027760
- Termen limită
- 11.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1065831
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini copiatoare.pdf.p7s
- FisaDate_DF1065831.pdf
- Formulare .doc.p7s
- Model Contract copiatoare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
B.N.BUSINESS SRL CUI RO 10933694
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS SRL CUI RO 15437993
Valoare atribuită
22.396 RON
din 24.000 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 1.604 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.