Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 86,4% sub estimat

FURNIZARE CARNE DE PORC

Număr anunț
CN1013556
Autoritate contractantă
CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
33.880 RON 86,4% sub estimat
Data publicării
29.07.2019 23:08
Anunț de atribuire
CAN1025392
Termen limită
03.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 145-356509
Documentație de atribuire
DF1056574

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 33.880 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Fleică de porc fără os și fără șoric-refrigerată Anulat
2 Fleică de porc fără os și fără șoric- congelată Anulat
3 Piept de porc cu fleică fără os și fără șoric refrigerat CINA CARMANGERIE S.R.L.
4 Piept de porc cu fleică fără os și fără cartilaje, cu soric re… CINA CARMANGERIE S.R.L. 33.880 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520

Valoare atribuită

33.880 RON

din 250.000 RON estimat 86,4%

Adjudecat la 13,6% din estimat · economie 216.120 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.