Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 89,1% sub estimat

Înregistrare sistematică a imobilelor în Sistem Integrat de Cadastru și Carte funciară pe sectoare cadastrale la nivelul UAT Târgu Jiu

Număr anunț
CN1013543
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
PRIMUL MERIDIAN SRL (CUI 6015922)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.815.000 RON
Valoare atribuită
1.940.106 RON 89,1% sub estimat
Data publicării
29.07.2019 23:07
Anunț de atribuire
CAN1021891
Termen limită
29.08.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 145-357299
Documentație de atribuire
DF1056739

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMUL MERIDIAN SRL CUI RO 6015922

Valoare atribuită

1.940.106 RON

din 17.815.000 RON estimat 89,1%

Adjudecat la 10,9% din estimat · economie 15.874.894 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.