Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 45,1% sub estimat

Servicii de proiectare “Sistematizare colectoare aspiratie/refulare gaze SC Butimanu si colector Butimanu - Bilciuresti”

Număr anunț
CN1016065
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
TEAM OIL SRL (CUI 13318953)
Cod CPV
71323000-8 · Servicii de proiectare tehnica pentru procese si productie industriale (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.500.000 RON
Valoare atribuită
1.920.000 RON 45,1% sub estimat
Data publicării
17.10.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1027282
Termen limită
18.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 201-489766
Documentație de atribuire
DF1066074

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEAM OIL SRL CUI RO 13318953
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COMPROIECT 92 SA CUI RO 1344169
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PETROSTAR SA CUI RO 1360296

Valoare atribuită

1.920.000 RON

din 3.500.000 RON estimat 45,1%

Adjudecat la 54,9% din estimat · economie 1.580.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.