Atribuită Anunț de participare

Acord cadru costum vara UPU, costum iarna UPU si bocanci UPU

Număr anunț
SCN1049319
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
MATEI CONF GRUP SRL (CUI 15158867)
Cod CPV
18100000-0 · Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550.000 RON
Data publicării
29.07.2019 13:13
Anunț de atribuire
SCNA1026805
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056875

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 550.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Costum vara UPU 300.000 RON Anulat
2 Costum iarna UPU 200.000 RON Anulat
3 Bocanci UPU 50.000 RON MATEI CONF GRUP

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MATEI CONF GRUP SRL CUI RO 15158867
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SA CUI RO 804471

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.