Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

Lucrari de executie „Imbunatatirea conectivitatii la reteaua TEN-T in zona transfrontaliera Medgidia-Dobrich”, cod RO-BG 439

Număr anunț
SCN1049173
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL MEDGIDIA (CUI 4301456)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.874.918,75 RON
Valoare atribuită
9.407.260,46 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
29.07.2019 11:54
Anunț de atribuire
SCNA1025359
Termen limită
26.08.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1056805

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
AUTOPRIMA SERV SRL CUI RO 11394440
Asociați 1

Valoare atribuită

9.407.260,46 RON

din 9.874.918,75 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 467.658,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.