Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat
Consumabile IT pentru echipamente marca Lexmark si HP
- Număr anunț
- CN1016022
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.974.888,30 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.10.2019 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1031548
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 200-487203
- Documentație de atribuire
- DF1065929
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.semnat.pdf
- FisaDate_DF1065929.pdf
- Formulare.semnat.pdf
- Model de contract.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
1.974.888,30 RON
din 2.000.900 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 26.011,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.