Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat
Paturi de spital pentru adulti
- Număr anunț
- SCN1049294
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33192120-9 · Paturi de spital (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 499.874 RON
- Valoare atribuită
- 456.710 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 29.07.2019 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1023639
- Termen limită
- 09.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057136
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOTALMED SRL CUI RO 24577279
Valoare atribuită
456.710 RON
din 499.874 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 43.164 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.