Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru - Lucrari de intretinere si interventii accidentale la cladiri si instalatii aferente de pe raza de activitate a SRCF Craiova - 24 luni
- Număr anunț
- CN1013662
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- BOGJOINERY PROD-INDUSTRIAL S.R.L. (CUI 39642880)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.999.706,84 RON
- Data publicării
- 29.07.2019 09:14
- Anunț de atribuire
- CAN1022784
- Termen limită
- 29.08.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1057032
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1.rar.p7s
- anexa 2.pdf.p7s
- Anexa 3.pdf.p7s
- Anexa 4.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract subsecvent +acord cadru.rar.p7s
- FisaDate_DF1057032.pdf
- Modele formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BOGJOINERY PROD-INDUSTRIAL S.R.L. CUI 39642880
Terți susținători 1
PANADRIA SRL CUI RO15926477
Valoare atribuită
2.999.706,84 RON
din 3.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro